شرکت داراکار

شرکت داراکار

شرکت داراکار اصفهان از جمله پیشگامان صنعت لوله و شیلنگ های UPVC در کشور عزیزمان ایران می باشد که علاوه بر تامین نیاز داخل، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی نیز صادر می نماید. این شرکت که از سال ۱۳۵۲ در این حوزه مشغول به فعالیت بوده است، همواره سعی داشته با تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، رضایت حداکثری مشتریان را جلب نماید.

شرکت داراکار

محصولات داراکار

از جمله مهمترین محصولات ارائه شده توسط شرکت داراکار می توان موارد زیر را برشمرد :

۱- لوله های آبرسانی UPVC تا قطر ۵۰۰ میلیمتر

۲- اتصالات و شیرآلات UPVC تا قطر ۲۰۰ میلیمتر

۳- شیلنگ های PVC تقویت شده با منسوج

۴- نوارهای آبیاری

۵- لوله های های برق  UPVC

۶- گرانول و کامپاند  PVC

مصارف محصولات داراکار

لوله و اتصالات UPVC داراکار برای انواع مصارف آبرسانی، مانند لوله کشی آب آشامیدنی، لوله کشی استخر و جکوزی و همچنین جهت لوله کشی فاضلاب های ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد.

لوله های برق UPVC تولید شده توسط داراکار، به منظور مدیریت و عبور کابل های الکتریکی و مخابراتی به کار می روند.

شیلنگ های تقویت شده PVC داراکار، هم برای مصارف باغبانی و آبیاری و هم برای مصارف صنعتی (شیلنگ های آتش نشانی و …) کاربرد دارند.

گرانول های PVC برای مصارف گوناگونی همچون عایق سیم ها و کابل های الکتریکی و مخابراتی مورد استفاده قرار می گیرند.

کیفیت و استاندارد داراکار

شرکت داراکار اصفهان با استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و نیز با بکارگیری مدرن ترین تجهیزات روز و آزمایشگاه های تخصصی و پرسنل کارآزموده و متخصص، توانسته ۴ دوره به عنوان واحد نمونه کیفیت، از طرف اداره استاندارد استان اصفهان انتخاب گردد.

این شرکت تا کنون موفق به اخذ مجموعاً شش استاندارد ملی برای لوله های تولید شده، گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات شهرسازی، پروانه بهداشت از سازمان غذا و دارو برای لوله های آبرسانی، دو استاندارد ملی برای شیلنگ ها و نوارهای آبرسانی و گواهینامه های ISO 14001 ، ISO45001  و ISO 9001 از موسسه SGS سوئیس شده است.

محصولات صادراتی داراکار

استاندارد و کیفیت بالای محصولات داراکار، سبب گردیده این شرکت علاوه بر تأمین نیاز بازارهای داخلی، محصولات خود را به بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی نظیر ایتالیا، امارات متحده عربی، کویت، عراق، ازبکستان و … صادر نماید.

لوله UPVC و اتصالات UPVC و سایر محصولات تولید شده توسط شرکت داراکار، به لحاظ کیفیت و مرغوبیت، کاملاً در سطح نمونه های خارجی می باشند. همین امر رضایت حداکثری مشتریان داخلی و خارجی را موجب شده است.

شرکت اطلس موج آبتین نماینده رسمی داراکار اصفهان

ما نیز در شرکت اطلس موج آبتین، به عنوان نماینده رسمی شرکت داراکار اصفهان، در خدمت شما عزیزان هستیم تا با عرضه انواع لوله های آبرسانی UPVC از قطر 20 تا 450 میلیمتر، با رده های فشاری 10 و 16 بار و ضخامت های مختلف، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، پاسخگوی نیاز شما در این حوزه باشیم.

امتیاز شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟