لوله UPVC پیمتاش

لوله UPVC پیمتاش

لوله UPVC پیمتاش یکی از باکیفیت ترین و پرفروش ترین انواع لوله های UPVC در دنیای صنعت است که به عنوان یکی از محبوب ترین تولیدات کمپانی پیمتاش پلاستیک ترکیه شناخته می شود.

چنانچه قصد خرید لوله، اتصالات و شیرآلات UPVC پیمتاش را دارید، کافی است با شماره های مندرج در وبسایت (۰۲۱۸۶۰۸۷۹۵۴۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸) تماس حاصل فرمایید و پس از استعلام قیمت و درصد تخفیف، به راحتی سفارش خود را ثبت نمایید.

لوله و اتصالات UPVC پیمتاش

لوله و اتصالات UPVC پیمتاش به دلیل برخورداری از کیفیت بالا و ویژگی های منحصربفرد، در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می گیرند؛ اما با این حال، می توان گفت که شاخص ترین زمینه کاربرد آن ها مربوط به سیستم های آبرسانی و تصفیه آب است.

لوله و اتصالات UPVC پیمتاش

شرکت پیمتاش

شرکت پیمتاش پلاستیک ترکیه، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مصالح ساختمانی پلاستیکی، به ویژه لوله UPVC و اتصالات یو پی وی سی در دنیا است.

این کمپانی که در سال 1977 فعالیت خود را آغاز کرده، هم اکنون با 7 کارخانه تولیدی بزرگ، 8 برند و بیش از 500 کارمند، محصولات خود را به بیش از 110 کشور در دنیا صادر می کند.

شرکت اطلس موج آبتین، به عنوان نمایندگی رسمی کمپانی پیمتاش ترکیه در ایران، امکان خرید محصولات پیمتاش را به سادگی و با مناسب ترین قیمت برای شما عزیزان فراهم ساخته است.

نوع اتصال لوله یو پی وی سی پیمتاش

اتصال لوله UPVC پیمتاش از نوع چسبی است. به بیان دقیق تر، برای برقراری اتصال میان لوله یو پی وی سی و سایر لوله ها و اتصالات پیمتاش، شما احتیاج به چسب مخصوص UPVC و همچنین کلینر و پرایمر دارید.

جهت خرید چسب UPVC تولید برند پیمتاش و برند ولدان، کافی است به صفحه مربوط به این محصول مراجعه نمایید.

اتصالات UPVC پیمتاش

اتصالات UPVC نیز بخش بزرگی از خطوط تولید یو پی وی سی کمپانی پیمتاش را به خود اختصاص داده اند. اتصالات نیز از همان متریال با کیفیت و مرغوب لوله UPVC پیمتاش ساخته می شوند.

برخی از کاربردی ترین اتصالات UPVC پیمتاش، عبارتند از:

 • زانو 90 درجه
 • زانو 90 درجه یکسر دنده
 • زانو 90 درجه یکسر مغزی
 • بوشن یکسر دنده
 • بوشن چسبی
 • تبدیل یکسر دنده
 • چهار راه چسبی
 • تبدیل چسبی
 • بوشن یکسر مغزی
 • کپ چسبی
 • درپوش دنده ای
 • فلنچ آداپتور چسبی
 • واشر لاستیکی آب بندی
 • رینگ
 • سه راهه 45 درجه چسبی
 • زانو 45 درجه چسبی
 • فلنچ آداپتور دنده ای
 • فلنچ آداپتور یکسر مغزی
 • فلنچ کامل
 • فلنچ کور
 • مغزی
 • مغزی تبدیلی
 • سه راهه تبدیلی چسبی
 • سه راهه 90 درجه چسبی
 • بست
 • سه راهی ناف دنده
 • سه راهی سه سر دنده
 • سه راهه تبدیلی چسبی
 • درپوش رزوه ای
اتصالات UPVC پیمتاش

انواع اتصالات UPVC پیمتاش

اتصالات UPVC پیمتاش، به لحاظ نوع اتصال، به پنج دسته اصلی چسبی، دنده ای، یکسر دنده، رزوه ای و یکسر مغزی تقسیم می شوند.

اتصالات چسبی یو پی وی سی

اتصالات چسبی UPVC پیمتاش، به واسطه چسب UPVC به لوله ها و سایر اتصالات متصل می شوند. برای برقراری این نوع اتصال، شما احتیاج به چسب مخصوص UPVC دارید.

اتصالات دنده ای یو پی وی سی

اتصالات دنده ای UPVC پیمتاش، به صورت رزوه از داخل هستند و از این طریق، به لوله ها و سایر اتصالات رزوه ای (رزوه از بیرون) متصل می شوند.

اتصالات رزوه ای یو پی وی سی

اتصالات رزوه ای UPVC پیمتاش، به صورت رزوه از بیرون هستند و از این طریق، به لوله ها و سایر اتصالات دنده ای (رزوه از داخل) متصل می شوند.

مزایای لوله UPVC پیمتاش

لوله UPVC پیمتاش (Unplasticized Polyvinyl Chloride) یک نوع لوله پلیمری است که از مواد UPVC ساخته می‌شود. این مواد پلیمری شامل پلی‌وینیل کلراید یا همان PVC هستند، اما برخلاف PVC معمولی که از مواد پلاستیکی با افزودنی‌های مختلف تولید می‌شود، UPVC بدون افزودنی‌های پلاستیکی است و به همین دلیل با پیشوند Unplasticized شناخته می‌شود. این ویژگی باعث می‌شود که لوله UPVC مقاومت بیشتری در مقابل عوامل شیمیایی، حرارت و فشار داشته باشد.

برخی از مهمترین ویژگی ها و مزایای لوله UPVC پیمتاش عبارتند از:

 1. مقاومت شیمیایی: لوله و اتصالات UPVC پیمتاش مقاومت بسیار خوبی در برابر تأثیرات مختلف شیمیایی، مانند اسیدها، قلیاها و مواد شیمیایی صنعتی دارند.
 2. مقاومت حرارتی: لوله UPVC پیمتاش در دماهای بالا و پایین کارایی خود را حفظ کرده و تغییر شکل نمی دهد.
 3. عدم انجماد: لوله یو پی وی سی پیمتاش به خوبی در برابر اثرات یخبندان مقاومت کرده و در دماهای پایین، همچنان انعطاف‌پذیر می‌ماند.
 4. وزن سبک: از آن جایی که لوله‌های UPVC وزن سبکی دارند، نصب و حمل و نقل آن‌ها نیز به نسبت سایر انواع لوله ها، ساده تر و کم هزینه تر است.
 5. مقاومت در برابر ضربه: این لوله‌ها دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و خرابی‌های مکانیکی هستند.
 6. عدم هدررفت آب: لوله UPVC پیمتاش به صورت کامل و مطمئن آب بندی می شود و به خوبی از نشت آب جلوگیری می‌کند.
 7. مقرون به صرفه: لوله‌های یو پی وی سی پیمتاش از نظر قیمت، نصب و نگهداری، مقرون به صرفه هستند.
 8. پایداری و دوام: به دلیل مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف، لوله‌های UPVC عمر طولانی دارند و کمتر به تعمیر و تعویض نیاز پیدا می کنند.

کاربرد لوله یو پی وی سی پیمتاش

لوله و اتصالات UPVC پیمتاش، به واسطه مزایا و ویژگی های متمایز کننده ای که دارند، در صنایع مختلف برای موارد گوناگون، مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه، به بررسی برخی از مهمترین موارد کاربرد لوله UPVC پیمتاش خواهیم پرداخت.

 1. سیستم‌های آب و فاضلاب: لوله و اتصالات UPVC پیمتاش به وفور برای سیستم‌های تامین آب شهری، فاضلاب و فرآیندهای تصفیه آب مورد استفاده قرار می گیرند. این لوله‌ها به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تأثیرات شیمیایی و زیستی دارند، انتخاب بسیار مناسبی برای این کاربردها هستند.
 2. سیستم‌های گرمایش و سرمایش: لوله UPVC پیمتاش برای اجرای سیستم‌های گرمایش و سرمایش در ساختمان‌ها و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 3. صنایع شیمیایی: در برخی فرآیندهای صنعتی، نیاز به انتقال مواد شیمیایی خورنده و برخی سیالات شیمیایی خاص است. لوله و اتصالات UPVC پیمتاش به دلیل مقاومت شیمیایی بالایی که دارند، یکی از بهترین گزینه ها برای اینگونه موارد به حساب می آیند.
 4. صنعت نفت و گاز: در برخی از کاربردها مانند انتقال گاز طبیعی و مواد مختلف در صنایع نفت و گاز، لوله UPVC پیمتاش به دلیل مقاومت بالایی که در برابر تأثیرات شیمیایی دارد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. ساختمان و سازه‌ها: لوله و اتصالات UPVC پیمتاش در سیستم‌های آبرسانی، فاضلاب ساختمانی، تهویه مطبوع، سیستم های تصفیه و سیستم‌های آبیاری داخل ساختمان ها کاربرد دارند.
 6. صنعت کشاورزی: در کشاورزی، لوله‌ یو پی وی سی برای سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و انتقال آب به طور موثر و بهینه به مزارع مورد استفاده قرار می گیرد.
 7. سیستم‌های تصفیه آب: لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش در سیستم‌های تصفیه آب و فاضلاب به عنوان اجزای انتقال سیال مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 8. صنایع غذایی: در برخی از فرآیندهای تولید و بسته‌بندی مواد غذایی، لوله UPVC پیمتاش به عنوان قسمتی از خطوط تولید و انتقال، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 9. استخر و مجموعه های آبی: یکی از اصلی ترین کاربردهای لوله و اتصالات یو پی وی سی پیمتاش، مربوط به لوله کشی استخرها، جکوزی ها، پارک های آبی و سایر مجموعه های آبی است. به همین دلیل است که لوله یو پی وی سی پیمتاش، در بازار به لوله استخر نیز معروف است.

کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC پیمتاش

کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC پیمتاش شامل لیست شاخه های 5 متری لوله UPVC پیمتاش از سایز 20 تا 450 میلیمتر به همراه قیمت مربوط به هر سایز، تمامی اتصالات UPVC پیمتاش به همراه لیست سایزبندی و قیمت مربوط به هر سایز، و تمامی شیرآلات یو پی وی سی پیمتاش به همراه لیست سایزبندی و قیمت مربوط به هر سایز است.

جهت مشاهده و دانلود لیست قیمت به روز و کاتالوگ لوله و اتصالات UPVC پیمتاش، کافی است از صفحه پیمتاش در وبسایت اطلس موج آبتین بازدید نمایید.

خرید لوله و اتصالات UPVC پیمتاش

شرکت اطلس موج آبتین، با بیش از یک دهه  سابقه درخشان در عرصه تأمین تجهیزات پروژه های آبی، امکان خرید لوله UPVC پیمتاش را به سادگی برای شما عزیزان فراهم ساخته است.

چنانچه قصد خرید لوله، انواع اتصالات و انواع شیرآلات یو پی ی سی پیمتاش را دارید، کافی است با شماره های مندرج در وبسایت (۰۲۱۸۶۰۸۷۹۵۴۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸) تماس حاصل فرمایید. کارشناسان فروش ما، همواره آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند.

شما می توانید محصولات پیمتاش را در تمامی ابعاد، به صورت تک یا عمده، از شرکت اطلس موج آبتین تهیه نمایید.

قیمت لوله UPVC پیمتاش

قیمت لوله UPVC پیمتاش

قیمت لوله UPVC پیمتاش در شرکت اطلس موج آبتین، بر اساس قیمت اعلامی از سوی کمپانی تولید کننده، یعنی کمپانی پیمتاش ترکیه، تعیین می گردد.

جهت مشاهده لیست قیمت لوله و اتصالات UPVC پیمتاش، اینجا کلیک نمایید. شما همچنین می توانید با شماره های مندرج در وبسایت (۰۲۱۸۶۰۸۷۹۵۴۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸) تماس حاصل فرمایید و از آخرین قیمت ها و تخفیفات موجود مطلع شوید.

یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام خرید لوله UPVC پیمتاش باید در نظر داشته باشید، این است که حتما خرید خود را از نمایندگی رسمی پیمتاش انجام دهید. شرکت اطلس موج آبتین، به عنوان نمایندگی رسمی کمپانی پیمتاش پلاستیک ترکیه و وارد کننده مستقیم محصولات این کمپانی در ایران، دست واسطه ها را کوتاه کرده و امکان خرید لوله و اتصالات UPVC پیمتاش را با مناسب ترین قیمت، برای شما عزیزان فراهم ساخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *