شرکت کامر

comer company

شرکت کامر، Comer S.p.A ، یکی از بزرگترین شرکت های اروپایی متخصص در قالب گیری تزریقی مواد ترموپلاستیک مانند PVC ، ABS ، اتصالاتupvc و غیره است و بیش از 40 سال است که برای کاربردهای بسیار از جمله در رشته صنایع شیمیایی، آب، آبیاری و به طور کلی برای انتقال سیالات تحت فشار تا 16 اتمسفر به صورت کاملا ویژه و تخصصی در حال ساخت اتصالات و شیر آلات یو پی وی سی است. مواد اولیه ساخت محصولات PVC و UPVC بدون طعم و بو و بسیار سازگار برای استفاده در صنایع غذایی است. به دلیل استفاده از مدرن ترین ماشین آلات قالب گیری تزریقی، قالب اصلی محصولات در کارخانه طراحی و تولید می شود. این موضوع این اجازه را به شرکت کامر داده است تا نیاز و سفارش مشتری را با توجه به محصول مورد نظر خودش طراحی، قالب گیری و در نهایت در کارخانه تولید کند.

شرکت کامر برای تولید محصولات خود، دو کارخانه تولید در مجموع 25000 متر مربع و یک انبار به وسعت 10000 متر مربع برای نگهداری بیش از 7000000 قطعه دارا می باشد. شرکت کامر با اتکا به تیم متحصص و قوی خود با ارائه خدمات متمایز، محصولات و سفارشات مشتریان را به طور کامل و به موقع ، (ظرف مدت 24 الی 48 ساعت) تحویل می دهد و به این عنوان در بین شرکت های مطرح ساخت محصولات UPVC مشهور است.

استاندارد های ایمنی و گواهی بهداشت شرکت کامر

شرکت کامر همواره استاندار های لازم برای کیفیت محصولات، سازگاری با محیط زیست و استاندارد های ایمنی را دریافت کرده و در این خصوص به روز است. محصولات کامر منطبق با استاندارد 2015 :9001 ISO برای کیفیت محصول، 14001 ISO برای سازگاری با محیط زیست و 18001 BS OHSAS برای ایمنی محصولات هستند. در ضمن این شرکت گواهینامه بهداشت و ایمنی حرفه ای ISO 45001 را کسب کرده است.

comer company 2
5/5 - (24 امتیاز)
نویسنده اطلس موج آبتین

روژان احمدی هستم؛ نویسنده مقالات وبسایت اطلس موج آبتین، نویسنده، مؤلف، متخصص و محقق حوزه صنعت و تأسیسات، با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی.
بیش از ۷ ساله که در حوزه صنعت و تأسیسات، خصوصا حوزه تجهیزات استخر، لوله استخر و لوله و اتصالات UPVC مقالات تخصصی مینویسم و از سال ۹۷ با مجموعه اطلس موج آبتین، افتخار همکاری دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟