پیمتاش

پیمتاش

شرکت پیمتاش پلاستیک ترکیه یکی از برندهای بین المللی پیشرو و فعال در صنایع پلاستیک است که محصولات و خدمات خود را در زمینه ی مواد ساختمانی پلاستیکی عرضه می نماید.

از جمله محصولات ارائه شده توسط شرکت پیمتاش پلاستیک می توان به انواع لوله و اتصالات UPVC و انواع دستگاه ها و تجهیزات فنی ، بخصوص تجهیزات مورد استفاده در سیستم های لوله کشی و تصفیه خانه ی استخر و جکوزی و همچنین اتصالات و تجهیزات کاربردی در لوله کشی فاضلاب ها ، اشاره نمود.

این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۵۶ کلید زد و تا به امروز با قدرت به فعالیت خود ادامه داده و از پیشگامان صنعت لوله و اتصالات پلاستیکی در سطح آسیا محسوب می گردد.

محصولات پیمتاش

شرکت پیمتاش پلاستیک ترکیه محصولات خود را با متریال های متفاوتی از جمله UPVC ، PVC ، PP (پلی پروپیلن) و HDPE (پلی اتیلن) تولید می نماید. که از جمله ی این محصولات میتوان به انواع لوله های آبرسانی ، انواع زانویی ها ، انواع سه راهی ها و چهارراه ها ، انواع تبدیل ها و گپ ها ، انواع بوشن ها ، انواع فلنچ ها و رینگ ها ، انواع درپوش ها ، انواع مغزی ها ، انواع شیرهای توپی ، پروانه ای ، یکطرفه و … ، انواع مهره ماسوره ، سایت گلس و بسیاری دیگر از لوله و اتصالات اشاره کرد.

همچنین همانطور که گفته شد ، این شرکت در زمینه ی تولید دستگاه ها و تجهیزات استخر نیز جزو معتبرترین برندها در سطح آسیا می باشد. که از جمله محصولات تولید شده در این زمینه ، میتوان انواع پمپ های تصفیه استخری ، انواع فیلترهای شنی ، انواع نازل ها ، انواع مواد شیمیایی و بهداشتی جهت ضدعفونی کردن استخرها ، انواع تجهیزات بهداشتی از جمله جاروهای برقی و … را نام برد. نا گفته نماند که تمام محصولات تولید شده توسط شرکت پیمتاش ، دارای سایز بندی کام بوده و هر آنچه که یک سیستم لوله کشی و تصفیه خانه نیاز دارد را فراهم می سازند.

قیمت محصولات پیمتاش

قیمت مناسب محصولات پیمتاش، اعم از قیمت لوله و اتصالات UPVC پیمتاش و همچنین قیمت تجهیزات استخر پیمتاش و اطلس پول، یکی از مهم ترین مزایای این محصولات، به خصوص برای مجریان تأسیساتی ایرانی می باشد.
همانطور که می دانید، هنگام اجرای یک سیستم تأسیساتی، می بایست نکات بسیار زیادی را در نظر گرفت که برخی از آن ها، نکات بسیار مهم و تأثیرگذاری در اجرای پروژه محسوب می شوند. از مسائل کیفی پروژه که بگذریم (بالاتر مفصلاً در رابطه با کیفیت محصولات پیمتاش صحبت کردیم.)، به بحث مدیریت هزینه های اجرای سیستم تأسیساتی می رسیم که یکی از مهم ترین این نکات است. هزینه تمام شده اجرای یک پروژه، عامل بسیار مهمی است که می تواند بر روی مسائل دیگری همچون کیفیت سیستم اجرایی، عملکرد و بازدهی سیستم، طول عمر سیستم تأسیساتی، رضایت مشتری و کارفرما و … تأثیر بگذارد.

پیمتاش ، مقرون به صرفه و با کیفیت

مجریان تأسیساتی و کارفرماها، همواره به دنبال کاهش هزینه های اجرایی پروژه ها هستند. این یک امر طبیعی و مطلوب است، البته به شرطی که مدیریت و کاهش هزینه ها، موجب برهم خوردن فاکتورهای کیفی سیستم تأسیساتی نگردد. برای این منظور، شما به عنوان یک مجری تأسیساتی یا فردی که مسئولیت تهیه و تأمین تجهیزات پروژه آبی و تأسیساتی موردنظر خود را دارید، می بایست به دنبال برندی باشید که محصولات آن، علاوه بر برخورداری از استاندارد و کیفیت مناسب، نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار، قیمت مناسب تری داشته و مقرون به صرفه تر باشند. پیمتاش ترکیه، یکی از همین برندهاست.
محصولات کمپانی پیمتاش پلاستیک ترکیه، نسبت به سایر برندهای اروپایی، از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار هستند. علاوه بر این، به دلیل همسایگی کشور ما ایران با کشور ترکیه (شرکت پیمتاش و کارخانه های تولیدی این کمپانی، در کشور ترکیه واقع شده اند.)، واردات و انتقال این محصولات به داخل کشور، نسبت به سایر محصولات اروپایی که در دیگر کشورها تولید می شوند، بسیار ساده تر، سریع تر و کم هزینه تر است.


این عامل، یعنی قیمت محصولات پیمتاش، یکی از مهمترین فاکتورهایی است که موجب برتری برند پیمتاش، نسبت به سایر برندهای خارجی فعال در حوزه تأسیسات و سیستم های آبرسانی، در ایران شده است. به خصوص لوله و اتصالات UPVC پیمتاش، که در بین مجریان تأسیساتی ایرانی، طرفداران بسیاری دارد.

لیست قیمت محصولات پیمتاش

موارد کاربرد محصولات پیمتاش پلاستیک pimtas

همانطور که گفته شد ، عمده کاربرد لوله و اتصالات پیمتاش و همینطور تجهیزات تولید شده توسط شرکت pimtas در سیستم های لوله کشی آب و فاضلاب ، موتورخانه ها و تصفیه خانه های پارک های آبی ، استخرها و جکوزی ها و بطور کلی مجموعه های آبی می باشد. اما نا گفته نماند که این لوله و اتصالات ، علاوه بر مجموعه های آبی ، در تأسیسات و لوله کشی برج های مرتفع ، صنایع پتروشیمی ، ملزومات برقی ، کارخانجات شیمیایی ،استخرهای پرورش ماهی ، آکواریوم ها ، سیستم های آبیاری زمین های کشاورزی ، سیستم های لوله کشی آب شرب و بسیاری از صنایع دیگر نیز پرکاربرد هستند.

کیفیت تجهیزات استخری پیمتاش

همانطور که بالاتر ذکر شد ، از جمله مهم ترین و پرکاربردترین محصولات تولید شده توسط شرکت پیمتاش ، لوله و اتصالات UPVC پیمتاش می باشد. لوله کشی استخر با استفاده از لوله و اتصالات UPVC ، امروزه از پرکاربردترین نوع لوله کشی در سرتاسر جهان محسوب می گردد.
UPVC پودری سفید رنگ است که اولین بار در سال ۱۹۱۲ میلادی ، طی فرآیندهای مختلف شیمیایی در آزمایشگاه تولید شد. سنگ نمک و نفت ، مواد اولیه تولید متریالUPVC می باشند.
علت محبوبیت لوله و اتصالات یو پی وی سی نسبت به سایر متریال ها ، مزایای پرشمار این محصولات است. که از جمله ی آن ها میتوان به استحکام بالا ، مقاومت بالا در برابر رسوب گیری ، مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالا ، مقاومت بالا در برابر اشتعال ، حمل و نقل و نصب آسان و سریع و مقرون به صرفه بودن این محصولات اشاره کرد.

تولید لوله های UPVC در ایران

پیمتاش

پس از شناخته شدن لوله و اتصالات UPVC نمایندگی پیمتاش در ایران و واردات این محصولات ، اینبارئ نوبت به تولید لوله های UPVC‌ رسید و ایران توانست لوله های یو پی وی سی را دقیقا با کیفیت مشابه خارجی و با همان استاندارد ، تحت برند پلیمر توس تولید نماید. از آن پس تقریبا تمام مصرف کنندگان از لوله های UPVC داخلی استفاده کردند چرا که با توجه به کیفیت مشابه ، قیمت این لوله ها نسبت به نمونه های خارجی بسیار مناسب تر بود. واردات محصولات UPVC نیز از آن به بعد ، تنها محدود به اتصالات UPVC شد.

لوله UPVC پیمتاش

همانطور که بالاتر هم اشاره شد، یکی از مهمترین تولیدات برند Pimtas، لوله UPVC است. لوله UPVC پیمتاش، کاربردهای مختلفی در صنایع گوناگون دارد. اما شاخص ترین کاربرد این محصول را می توان به استخرها و مجموعه های آبی نسبت داد. به همین دلیل است که این لوله، به لوله استخر پیمتاش نیز معروف است.

لوله UPVC تولید برند Pimtas یکی از بهترین گزینه ها برای لوله کشی استخر، جکوزی، سونا، حمام های سنتی، استخرهای ورزشی و سایر مجموعه های آبی است. خصوصا در پارک های آبی که به لوله های سایز بالا نیاز است، بدون شک لوله UPVC بهترین انتخاب است؛ چرا که سایر لوله های پلاستیکی، در سایزهای خیلی بالا که جوابگوی لوله کشی پارک آبی باشد، تولید نمی شوند.

تشخیص اصالت لوله Pimtas

لوله Pimtas، نمونه های تقلبی هم دارد. به منظور تشخیص اصالت، هنگام خرید لوله پیمتاش، به نوشته های چاپ شده روی لوله توجه نمایید و ساختار نوشته ها را دقیقا با آن چه که در ویدیوی زیر می بینید، مطابقت دهید. (این ویدیو مربوط به لوله اورجینال تولید برند پیمتاش ترکیه است.)

دقت داشته باشید هر لوله ای که صرفا نام و نشان Pimtas بر روی آن نقش بسته باشد، لوله اورجینال پیمتاش نیست!

چرا پیمتاش ترکیه؟

شرکت پیمتاش پلاستیک ترکیه ، امروزه با بکارگیری آخرین و بروزترین زیرساخت های تکنولوژیکی ، ماشین آلات تزریق ، سیستم های قالب ، مواد اولیه با کیفیت ، آزمایشگاه های مجهز و نیروی انسانی با تجربه و آموزش دیده ، توانسته محصولات خود را به به بیش از ۱۰۵ کشور در دنیا ، به ویژه کشورهای اروپایی ، صادر نماید و رضایت و اعتماد مصرف کنندگان در ۸۱ استان مختلف را بدست آورد.
شرکت پیمتاش دارای سه واحد تولید جداگانه در منطقه Gebze Plastikçiler و یک واحد تولید دیگر نیز در Gebze E5 Eskihisar می باشد. (شهر گبزه در شمال غرب ترکیه و در ۳۰ مایلی استانبول واقع شده است.) این شرکت در مجموع دارای ۵۰۰۰۰ مترمربع زیربنای پوشیده و ۲۲۰۰۰ مترمربع فضای باز بوده و با بیش از ۳۵۰ پرسنل با تجربه ، ظرفیت تولید ۱۴۰۰۰ تن در سال را دارد.

چشم انداز برند پیمتاش

شرکت پیمتاش ترکیه که تا کنون موفق به اخذ استانداردها و گواهینامه های مختلفی از جمله EN1452 ، TSE ، ISO9001 و WRAS شده است ، هدف اصلی خود را ایجاد یک تغییر بزرگ به وسیله ی محصولات و خدمات خود ، معرفی می کند و چشم انداز خود را به حداکثر رساندن رضایت مشتری با ارائه ی استانداردهای بالا و خدمات با کیفیت با رویکرد نوآورانه ، منطقی و مسئولانه همراه با تکنولوژی درحال توسعه ،برای محبوب کردن برند پیمتاش در سراسر جهان ، می داند.

پیمتاش

تجهیزات استخر پیمتاش

همانطور که می دانید، شرکت پیمتاش ترکیه در زمینه تولید تجهیزات استخر نیز فعالیت دارد؛ از تجهیزات اصلی استخر گرفته (مانند انواع فیلتر شنی استخر پیمتاش و انواع پمپ استخر پیمتاش) تا تجهیزات جانبی استخر (مانند انواع نازل های ورودی، فواره ها و آبنماها، روشنایی های استخری، گریتینگ و کف پوش استخر) و همچنین تجهیزات نظافتی استخر. علاوه بر این، انواع مواد شیمیایی افزودنی به آب مانند کلر، اسید جلبک و ‌… نیز در میان محصولات پیمتاش یافت می شود.
تجهیزات استخری پیمتاش نیز مانند لوله و اتصالات تولید شده توسط این شرکت، به دلیل برخورداری از استاندارد و کیفیت بالا، از جمله محصولات صادراتی پیمتاش هستند که مورد استقبال ویژه بسیاری از صنعتگران و مجریان تأسیساتی، در بسیاری از کشورهای آسیایی و اروپایی قرار گرفته اند.

پیمتاش و اطلس پول

احتمالاً تابحال نام شرکت اطلس پول ترکیه را زیاد شنیده باشید. تجهیزات استخر تولید شده توسط شرکت پیمتاش، غالباً با برند “اطلس پول” در بازار وجود دارند. اطلس پول، نام برندی است که به عنوان شرکت تابع یا اصطلاحاً شرکت خواهرِ شرکت پیمتاش، در زمینه تولید تجهیزات استخری فعالیت دارد. منظور از شرکت تابع یا شرکت خواهر، این است که مدیریت و مالکیت هر دو شرکت، بر عهده یک مجموعه می باشد.

برای آگاهی از قیمت بروز لوله اتصالات پیمتاش با شماری های درج شده تماس حاصل فرمایید :


021-88784687

021-88784682

سوالات متداول

برند پیمتاش متعلق به کدام کشور است؟

برند پیمتاش، یک برند ترکیه ای است. این کمپانی در شهر گبزه در شمال غرب ترکیه و در ۳۰ مایلی استانبول واقع شده است.

روش تشخیص اصالت لوله پیمتاش چیست؟

برای تشخیص اصالت لوله پیمتاش، باید به نوشته های چاپ شده بر روی لوله توجه نموده و آن ها را دقیقا با نمونه اصلی، مطابقت دهید. برای این منظور، ویدیوی داخل مقاله را مشاهده نمایید.

محصولات پیمتاش شامل چه چیزهایی است؟

انواع مصالح ساختمانی پلاستیکی، نظیر لوله، اتصالات و شیرآلات در انواع متریال های پلاستیکی UPVC و PVC و PP و HDPE و همچنین دستگاه های تصفیه آب و لوازم و تجهیزات استخر، مانند فیلتر شنی استخر، پمپ استخر، استرینر، اسکیمر و … از جمله محصولات پیمتاش هستند.

کیفیت محصولات پیمتاش چگونه است؟

محصولات پیمتاش از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. این محصولات، تمامی تست های آزمایشگاهی را با موفقیت پاس کرده و دارای تاییدیه ها و استانداردهای معتبر بین المللی هستند.

4.8/5 - (42 امتیاز)
نویسنده اطلس موج آبتین

روژان احمدی هستم؛ نویسنده مقالات وبسایت اطلس موج آبتین، نویسنده، مؤلف، متخصص و محقق حوزه صنعت و تأسیسات، با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی.
بیش از ۷ ساله که در حوزه صنعت و تأسیسات، خصوصا حوزه تجهیزات استخر، لوله استخر و لوله و اتصالات UPVC مقالات تخصصی مینویسم و از سال ۹۷ با مجموعه اطلس موج آبتین، افتخار همکاری دارم.

One thought on “پیمتاش

 1. رضا حمزه لو میگوید:

  سلام خسته نباشید
  در رابطه با کیفیت محصولات پیمتاش سوال داشتم ازتون
  ایا محصولات شرکت پیمتاش کیفیت قابل قبولی در مقایسه با محصولات شرکت های اروپایی و یا امریکایی دارا هستند یا خیر.؟
  ایا میتونیم این محصولات رو جایگذین محصولات اروپایی کنیم

 2. میگوید:

  سلام خدمت شما
  بله محصولات شرکت پیمتاش از نظر کیفیف همانند محصولات شرکت هایی اروپایی است و تمام استاندارد های جهانی در آن رعایت شده و از قیمت بسیار پایین تری برخوردار است

 3. Tanaz amiri میگوید:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما
  در ارتباط با محصولات پیمتاش سوال داشتم
  برای تعویض لوله های آب استخر منزل کدام یک از برندهای لوله و اتصالات UPVC را پیشنهاد میکنید که کیفیت و دوام بالایی داشته باشد؟
  بین پیمتاش و برندهای اروپایی کدام یک را پیشنهاد میکنید و اینکه آیا دوام و کیفیت پیمتاش با برندهای اروپایی برابری میکند یا خیر؟

  • میگوید:

   با سلام و عرض ادب.
   در حال حاظر از نظر کیفیت لوله اتصالات برند پیمتاش با برند های اروپایی برابری میکند و با توجه به قیمت پایین تر بهترین گزینه می باشد

 4. پیام سبحانی میگوید:

  سلام وقت بخیر یه سوال آیا از این لوله اتصالات میشه در موتور خانه و جایگزین لوله اتصالات آهن و گالوایزه اش کرد؟تحمل اون فشار و حرارت رو داره ؟بعد چسب مخصوص شرکتهمراه لوله اتصالات باید استفاده بشه؟

  • میگوید:

   سلام پیام عزیز
   بله میتوانید از لوله اتصالات یو پی وی سی پیمتاش برای موتور خانه استفاده کنید . برای راهنمایی بیشتر با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید

 5. حمید میگوید:

  سلام خسته نباشید.
  لوله UPVC پیمتاش فقط در رنگ خاکستری وجود داره؟
  رنگهای روشن تر این لوله برای استفاده روکار وجود نداره؟

 6. محمودی میگوید:

  سلام و عرض ادب. آیا تنها راه تشخیص اصالت لوله پیمتاش همین روشی است که در ویدیو ذکر شده؟

  • میگوید:

   سلام جناب محمودی گرامی
   بهترین راه برای تشخیص اصالت لوله پیمتاش، خصوصا برای افراد کم تخصص، توجه به چاپ روی لوله هست.
   افراد باتجربه و خبره، ممکن است با بررسی متریال و کیفیت لوله هم متوجه اصل یا تقلبی بودن آن بشوند.

  • میگوید:

   سلام جناب امیری گرامی
   برای استعلام قیمت به روز استرینر پیمتاش و دریافت لیست قیمت سایر محصولات، با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸
   ۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸
   ۰۹۹۰۱۸۱۸۹۳۷
   ۰۹۹۰۱۸۱۸۹۳۶

  • روژان احمدی
   روژان احمدی میگوید:

   سلام جناب معصومی گرامی
   برای اطلاع از درصد تخفیف محصولات پیمتاش و سایر محصولات، لطفا با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید:
   ۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸
   ۰۲۱۸۶۰۸۲۴۰۸
   ۰۹۹۰۱۸۱۸۹۳۷
   ۰۹۹۰۱۸۱۸۹۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا نیاز به مشاوره دارید ؟