نمایندگی پلیمر توس

 نمایندگی پلیمر توس,نماینده انحصاری پلیمرتوس,لوله یو پی وی سی پلیمر توس

 

لوله و اتصالات UPVC پلیمر توس با برند PT :

شرکت اطلس موج آبتین نماینده انحصاری پلیمر توس (نمایندگی پلیمر توس) در فروش لوله و اتصالات UPVC- PN16 مخصوص آبرسانی , استخر و مجموعه های آبی می باشد .که در سال های اخیر گستره ی بسیار وسیعی را در بخش صنعت و ساختمان و مجموعه های تفریحی در برگرفته است .

این شرکت  معتبر ترین و قدیمی ترین تولید کننده لوله و اتصالات U-PVC فشار قوی استخری در سطح ایران می باشد . که از سال ۱۳۷۴ محصولات متوع خود را در بخش های ساختمانی , آبرسانی , استخر , فاضلابی و مخابرات را در کارنامه درخسان خود میبیند , شرکت پلیمر توس به اتکاء بر کیفیت تولیدات خود استاندارد های ملی اجباری ۱۳۳۶۱-۲ , ۹۱۱۸ , B, BD,U,UD  و همچنین استاندارد های ملی تشویقی ۱۲۱۴۲-۱ را از سازمان ملی استانارد دریافت نموده است

این شرکت  توانسته است به عنوان یکی از ۱۰ شرکت دارای گواهینامه فنی از سازمان تحقیقات , راه , مسکن و شهرسازی در زمینه لوله و اتصالات UPV-C شناخته شود . با جدیت مدیران و همت پرسنل و کیفیت بسیار بالای تولیدات پلیمر توس , این شرکت توانسته استاندارد بین المللی iso 9001 : 2008  را از ایترسرت آلمان که یکی از پنج شرکت مورد تائید سازمان NACI  ایارن می باشد . کسب نماید . علاوه بر این , شرکت پلیمر توس مفتخر است در بین ۲۴ عضو برتر از میان ۱۶۰ عضو انجمن لوله و اتصالات پی وی سی ایران باشد . این شرکت نیز عضو انجمن داردگان نشان استاندارد ایران می باشد .

همچنین در نمونه برداری های متعدد بازرسی صنعت و معدن خراسان رضوی که در سال  ۱۳۹۵ – ۱۳۹۶ از سطح بازار خراسان بزرگ گردید تنها ۳ شرکت از بین ۳۰ برند تجاری موفق به اخذ تائیدیه شدند که یکی از آنها پلیمر توس بوده است .
آزمایشگاه مجهز پلیمر توس با داشتن پیشرفته ترین دستگاه های به روز , تمامی آزمون های مورد نیاز لوله و اتصالات UPVC  را توسط کارشناسان مجرب خود به صورت مستمر انجام میدهد .
شرکت اطلس موج آبتین نیز با حساسیت زیاد در انخاب لوله و اتصالات UPVC , نمایندگی شرکت تولیدی پلیمر توس را اخذ گردیده است . و فروش این محصولات را به صورت انحصاری در سراسر ایران انجام می دهد و هر گونه آمادگی جهت اخذ نمایندگی برای کلیه شهرستان های کشور را داراست .
همچنین شرکت اطلس موج آبتین تضمین می دهد در رابطه با کیفیت , با کیفیت ترین نوع لوله و اتصالات UPVC  و رابطه با قیمت نیز نازل ترین قیمت بازار را در مقایسه با رقبا ارائه دهد و در کنار شما گرامیان سهیم باشد .

برخی کاربرد های لوله و اتصالات UPVC فشار قوی پلیمر توس   :

پارک های آبی و لوله کشی استخر های شنا و جکوزی

تصفیه خانه های آب و فاضلاب

ساخت دستگاه های RC و آب شیرین کن

آکواریوم های بزرگ

کشاورزی

دریاچه های مصنوعی

کارخانجات و صانایع غذایی, پتروشیمی و نفت

آبرسانی و دفع آب باران در ساختمان های مرتفع و برج ها