اجرای صفر تا صد استخر

طراحی و اجرای صفر تا صد استخر خود را به ما بسپارید و تجربه ای متفاوت از استخر داشته باشید.
طراحی سیستم هیدرولیک بر اساس استاندارد DIN آلمان
طراحی اصولی سیستم گردش آب استخر و انتخاب تجهیزات مناسب بر وری کیفیت آب استخر و جکوزی تاثیر بسزایی دارد. از این جهت استانداردهای بسیاری از جزئیات طراحی این بخش در جهان منتشر شده که شرکت اطلس موج آبتین بر اساس یکی از معتبر ترین انها یعنی استاندارد DIN آلملن کار طراحی را انجام میدهد.
اجرای پایپینگ استخر و جکوزی
چون لوله های توزیع آب در بتن و در زیر کار مدفون می شوند و قابلیت تغییر در آینده را نخواهند داشت نباید در طراحی و اجرای آن ریسک کرد. شرکت اطلس موج آبتین با در اختیار داشتن اکیپ های مجرب و کارآزموده می تواند این کار را بخوبی انجام دهد.
اجرای سازه استخر
شرکت اطلس موج آبتین با در اختیار داشتن اکیپ های مجرب و کارآزموده می تواند این کار را بخوبی انجام دهد.
آب بندی استخر
شرکت اطلس موج آبتین با در اختیار داشتن اکیپ های مجرب و کارآزموده می تواند این کار را بخوبی انجام دهد.
تامین تجهیزات مدرن و لوله و اتصالات UPVC
شرکت اطلس موج آبتین وارد کننده بهترین و با کیفیت ترین محصولات مرتبط با ایت صنعت از اروپا می باشد. این شرکت بهترین خدمات و تجهیزات را در اختیار شما کارفرمایان عزیز قرار خواهد داد.

ساخت استخر و جکوزی از جمله کارهایی است که به تخصص های خاص خود نیاز دارد. هم در مورد طراحی و هم در مورد اجرا. این حرفه شامل جزئیات خاصی است که شاید سایر مهندسین به آن توجهی نداشته باشند. شرکت اطلس موج آبتین به این حرفه را عنوان یک حرفه تخصصی دنبال نموده و مفتخر است انجام پروژه های استخر را به شکل مهندسی انجام می دهد.

طراحی و اجرای سیستم های تصفیه استخر و جکوزی به ظاهر ساده میباشد که یک مجری با تجربه میتواند آن را انجام دهد همان طور که یک معمار با تجربه توانایی ساخت یک ساختمان را دارد . اما باید به این نکته توجه کرد که برای انجام صحیح و اصولی هر پروژه ای استاندارد ها و الزاماتی تعریف شده است که برای گرفتن نتیجه مطلوب میبایست به این استاندارد ها توجه کرد و آنها را به کار گرفت.

شرکت اطلس موج آبتین با تکیه بر دانش فنی و تجربه عملی در زمینه طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب استخر های شنا آماده همکاری با کار فرمایان محترم جهت انجام محاسبات طراحی و اجرای این سیستم ها مطابق با استاندارد های معتبر جهان از جمله استاندارد DIN آلمان میباشد.

کار اجرایی استخر به دو بخش مکانیکال و سازه تقسیم میگردد.

خلاصه کار در بخش مکانیکال به شرح زیر خواهد بود :

 • طراحی اولیه سیستم هیدرولیکی
 • انتخاب تجهیزات مناسب
 • رائه نقشه های P&ID پلان و فلودیاگرام سیستم تصفیه
 • اجرای پایپنیک با لوله و اتصالات U-PVC
 • نصب تجهیزات و راه اندازی

 

خلاصه کار در بخش سازه شرح زیر خواهد بود :

 • اجرایی شبکه اول آرماتوربندی استخر
 • اجرای لوله های مربوط به مدار تصفیه روی شبکه آرماتور
 • تکیمل آرماتور بندی کاسه استخر
 • انجام قالب بندی و بتن ریزی 
 • آب بندی و ایزولاسیون
 • اجرای نازک کاری

 

کلیه لوله کشی های مربوط به مدار گردش آب استخر و جکوزی جهت افزایش کیفیت و کارایی پروژه از جنس UPVC اجرا خواهد شد.

همچنین برای آب بندی استخر مواد آب بندی نانو مورد استفاده قرار می گیرد.

 

به طور کلی:

در بخش اول کار در هنگام اجرای کاسه ی استخر قبل بیتن ریزی لوله های ورودی و خروجی آب ما بین شبکه آرماتور بندی استخر (در کاسه بتنی ) تعبیه خواهد شد.

پس از اتمام اجرای کامل کاسه استخر لوله های سر ریز استخر دور تا دور کاسه نصب میشود در نهایت در انتهای کار نصب تجهیزات در تصفیه خانه و راه اندازی مجموعه صورت خواهد گرفت.

کاسه بتنی استخر و یا جکوزی با مواذ آب بندی مخصوص ایزوله و آب بند شده و تست می گردد. پس از اطمینان از آب بندی سازه نازک کاری انجام می پذیرد.
شرکت اطلس موج آبتین با بکارگیری روش های مدرن و استاندارد و همچنین استفاده از تجهیزات بروز و با کیفیت این نوید را به کارفرمایان گرامی میدهد که با ما تجربه ای متفاوت از استخر خواهند داشت.

 

 

 

[برای مشاوره جهت ساخت استخر با ما تماس بگیرید.]